Anime

Anime, które warto obejrzeć

„Death Note”

Megalomania? Własny osąd? Ukrywanie się?

Yagami Raito jest dobrze spisującym się licealistą. Cechuje go uroda, inteligencja i znudzenie. Pewnego dnia odnajduje Notatnik Śmierci. Każdy, kogo imię znajdzie się w notatniku, umrze. Yagami zamierza z pomocą dziennika stworzyć nowy świat i stać się jego bogiem. Niestety, światowej sławy detektyw L zamierza pokrzyżować mu plany.

Jak daleko posunie się Yagami, aby osiągnąć swój cel? Jak bardzo przebiegły jest L? Który z nich wygra to starcie młodych geniuszy?

„Stalowy alchemik: Misja braci”

Bracia? Zabawa z siłami wyższymi? Poszukiwania?

Bracia Edward i Alphonse Elric pasjonują się alchemią. Kiedy ich matka umiera, nie mogą poradzić siebie z tym i postanawiają przywrócić ją do życia. Niestety, skutki ich działań są tragiczne. Starszy brat Edward traci nogę i rękę, a młodszy Alphonse – całe ciało i zostaje związany ze zbroją. Bracia muszą odnaleźć kamień filozoficzny, aby odzyskać ciała.

Czy uda im się odnaleźć kamień? Czy zdołają odzyskać ciała? Jak potężna i skomplikowana jest alchemia?

„Attack on Titan”

Walka z olbrzymami? Utrata? Zemsta?

Ludzkości zagrażają kilkunastometrowe, przypominające ludzi giganty, które pożerają ludzi. Aby przetrwać, ludzie schronili się w sieci dobrze strzeżonych miast. Eren stracił matkę, kiedy był mały. Została pożarta przez tytana. Od tamtej pory pragnie zabijać giganty.

Czy Eren zdoła wypełnić swoją zemstę? Czy może zginie w walce? Czego nie wiedzą o tytanach?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *