Materiały Partnera

Botoks na włosy – na jakie efekty można liczyć i jak długi się one utrzymają?

Wszystkie typy włosów narażone są na uszkodzenia. Wynikają one z niewłaściwej pielęgnacji, jej braku, a także przeprowadzania wielu zabiegów osłabiających włosy. Mowa tutaj między innymi o regularnym farbowaniu, prostowaniu, czy też zakręcaniu włosów. Nie bez znaczenia są również warunki atmosferyczne, które wpływają na kondycję włosów.

Pielęgnacja włosów ma znaczenie!

Wiele osób dbając os swój organizm, a także ciało zapomina o tym, że także włosy potrzebują konkretnego wsparcia. Najczęściej są one pozostawiane samym sobie, korzysta się jedynie z szamponów mających oczyścić je z zanieczyszczeń. Trzeba jednak pamiętać, że na tym nie powinno się kończyć, ponieważ ten krok nie zapewnia dostarczeniu do włosów składników odżywczych i nie wpływa na ich kompleksową regenerację. Należy wdrożyć również nakładanie odpowiednich odżywek, masek, czy też serum. Wszystko po to, by jak najlepiej zadbać o kondycję włosów, która będzie odzwierciedlała się w ich wyglądzie.

Botoks na włosy – daj im solidne wsparcie!

Jedną z metod wsparcia dla włosów jest zastosowanie profesjonalnych zabiegów, które znajdują się w ofercie salonów fryzjerskich. Jednym z nich jest botoks na włosy, który można wykonać między innymi w salonie https://zarembasalony.pl/uslugi/pielegnacja/. Czym się charakteryzuje? Przede wszystkim należy napisać, że jest to wtłoczenie w strukturę włosa potrzebnych mu wartości odżywczych. Do nich należy między innymi keratyna, która uzupełnia powstałe ubytki. Na skutek botoksu włosy stają się wygładzone, bardziej miękkie, lśniące i przede wszystkim odżywione. Osoby, które zdecydowały się na ten zabieg mogły zauważyć również łatwiejsze rozczesywanie. Jest to ogromna zaleta, która sprawia, że włosy podczas czesania nie są wyrywane. Tak się bowiem dzieje, gdy występują na nich mocne splątania. Botoks na włosy utrzymuje się nawet do kilkunastu myć, więc zdecydowanie warto się na niego zdecydować, gdy chce się poprawić kondycję włosów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *