Filmy

Filmy, które warto obejrzeć w kinie cz. 3

„Opowieści z Narni: Lew, czarownica i stara szafa” 2005

Magiczna szafa? Baśniowa kraina? Niebezpieczna królowa? O to „Opowieści z Narni (…)”!

Czwórka rodzeństwa Piotr, Edmund, Zuzanna i Łucja zostają wysłani do posiadłości hrabiego. Podczas zabawy w chowanego najmłodsza Łucja ukrywa się w szafie i odnajduje drogę do magicznej krainy. Kiedy wraca, nikt z rodzeństwa nie chce jej wierzyć. Potem kiedy wszyscy wchodzą do szafy, przedostają się do Narni i dowiadują się, że rządzi nią zła wiedźma, a jedynie lew Aslan może ją pokonać.

Jak dzieci mogą pomóc lwu? Czy którekolwiek z nich ulegnie czarownicy? Czy uda się pokonać ją?

„Łowca czarownic” 2015

Polowanie na czarownice? Powrót królowej? Nieśmiertelność? Poznajcie „Łowce czarownic”!

Kaulder podczas wojny z czarownicami zdołał zabić ich królową, ale ona rzuciła na niego przekleństwo nieśmiertelności. Od 500 lat łowca czarownic chodzi po ziemi i zabija złe czarownice. Kiedy jego asystent zostaje zamordowany, rusza na poszukiwanie sprawcy z nowymi kompanami.

Kto zabił asystenta Kauldera? Co kombinują czarownice? Czy łowca i jego nowi kompani dają radę?

„Zwierzak” 2001

Eksperymenty? Zwierzęcy instynkt? Nadludzkie zdolności? To właśnie „Zwierzak”!

Marvin Mange marzy o byciu pełnowartościowym policjantem. Pewnego dnia ulega wypadkowi samochodowemu, a szalony naukowiec potajemnie wszczepia mu zwierzęce organy. Marvin w wyniku tego eksperymentu zyskuje niezwykłe zdolności i staje się supergliną. Jednak ma to konsekwencje.

Jak Marvin poradzi sobie ze zwierzęcymi instynktami? Do czego jest zdolny? Czy jego zachowanie wymknie się spod kontroli?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *