Filmy

Filmy online, które warto zobaczyć w domu

„50 pierwszych randek” 2004

Niezwykły romans? Ponowne rozkochiwanie w sobie? Problemy z pamięcią? O to „50 pierwszych randek”!

Henry Roth jest weterynarzem i podrywaczem. Pewnego dnia poznaje piękną Lucy Whitmore i zakochuje się od pierwszego wejrzenia. Istnieje tylko jeden problem – po wypadku samochodowym, który odbył się rok wcześniej, Lucy cierpi na brak pamięci krótkotrwałej. Każdego dnia kobieta budzi się i nie pamięta nic, co się działo dzień wcześniej.

Czy Henry zdoła rozkochiwać sobie Lucy dzień w dzień? Czy odnajdzie sposób na chorobę ukochanej? Czy postanowi odpuścić?

„Dziś 13, jutro 30” 2004

Marzenia? Zmiana wieku? Nowa rzeczywistość? To właśnie „Dziś 13, jutro 30”!

Jenna Rick chciałaby być jedną z najpopularniejszych dziewczyn w szkole, dlatego zaprasza wszystkie dziewczyny z pierwszej ligi na swoje 13 urodziny. Przyjęcie okazuje się katastrofą, a Jenna życzy sobie mieć już 30 lat i wymarzone życie. Następnego dnia budzi się jako dorosła 30-latka. Ma własne mieszkanie, wymarzoną pracę i cudownego chłopaka.

Czy Jenna poradzi sobie w nowej rzeczywistości? Czy jej wymarzona przyszłość na pewno jest idealna? Czy może czegoś albo kogoś w niej brakuje?

„Zombieland” 2009

Zombie? Zwyczajni bohaterowie? Walka o przetrwanie? Zapraszam do „Zombielandu”!

W niedalekiej przyszłości świat został opanowany przez zombie. Słabeusz Collumbus przetrwał dzięki swoim zasadom. Pewnego dnia spotyka na swojej drodze twardziela Tallahasse i ruszają w drogę razem. Niedługo potem poznają dwie sprytne siostry.

Kto przetrwa apokalipsę zombie? Na jakie przeszkody natrafią bohaterowie? Czy zasady Collumbusa pomogą mu je pokonać?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *