Filmy

Filmy online, które warto zobaczyć w domu

„50 pierwszych randek” 2004

Niezwykły romans? Ponowne rozkochiwanie w sobie? Problemy z pamięcią? O to „50 pierwszych randek”!

Henry Roth jest weterynarzem i podrywaczem. Pewnego dnia poznaje piękną Lucy Whitmore i zakochuje się od pierwszego wejrzenia. Istnieje tylko jeden problem – po wypadku samochodowym, który odbył się rok wcześniej, Lucy cierpi na brak pamięci krótkotrwałej. Każdego dnia kobieta budzi się i nie pamięta nic, co się działo dzień wcześniej.

Czy Henry zdoła rozkochiwać sobie Lucy dzień w dzień? Czy odnajdzie sposób na chorobę ukochanej? Czy postanowi odpuścić?

„Dziś 13, jutro 30” 2004

Marzenia? Zmiana wieku? Nowa rzeczywistość? To właśnie „Dziś 13, jutro 30”!

Jenna Rick chciałaby być jedną z najpopularniejszych dziewczyn w szkole, dlatego zaprasza wszystkie dziewczyny z pierwszej ligi na swoje 13 urodziny. Przyjęcie okazuje się katastrofą, a Jenna życzy sobie mieć już 30 lat i wymarzone życie. Następnego dnia budzi się jako dorosła 30-latka. Ma własne mieszkanie, wymarzoną pracę i cudownego chłopaka.

Czy Jenna poradzi sobie w nowej rzeczywistości? Czy jej wymarzona przyszłość na pewno jest idealna? Czy może czegoś albo kogoś w niej brakuje?

„Zombieland” 2009

Zombie? Zwyczajni bohaterowie? Walka o przetrwanie? Zapraszam do „Zombielandu”!

W niedalekiej przyszłości świat został opanowany przez zombie. Słabeusz Collumbus przetrwał dzięki swoim zasadom. Pewnego dnia spotyka na swojej drodze twardziela Tallahasse i ruszają w drogę razem. Niedługo potem poznają dwie sprytne siostry.

Kto przetrwa apokalipsę zombie? Na jakie przeszkody natrafią bohaterowie? Czy zasady Collumbusa pomogą mu je pokonać?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *