Uroda

Olejek rycynowy na porost brwi – czy warto?

Brwi stanowią piękną oprawę oczu, jednak nie wszystkie kobiety cieszą się grubymi i gęstymi włoskami. Pomocne mogą okazać się produkty kosmetyczne, jednak wykonywanie makijażu każdego dnia bywa dość męczące. Nawet najlepszy make-up permanentny nigdy nie będzie prezentował się tak, jak naturalne brwi. Właśnie dlatego warto jest przetestować olejek rycynowy, który nie tylko odżywia włoski, ale również stymuluje ich wzrost. Pierwsze pozytywne efekty można zauważyć już po kilkunastu dniach kuracji.

Jak działa olejek rycynowy?

Olejku rycynowego nie należy spożywać, ponieważ jest to środek przeczyszczający. W pielęgnacji stosuje się go wyłącznie “od zewnątrz”! Składniki odżywcze zawarte w olejku wzmacniają włoski, a także stymulują ich wzrost. Zwiększają ich odporność na czynniki otoczenia, a także chronią przed wypadaniem. Omawiany specyfik lekko przyciemnia brwi, dzięki czemu stają się one bardzie wyraziste. Pozytywne rezultaty kuracji nie są widoczne z dnia na dzień, więc należy pamiętać o regularności.

Jak stosować olejek rycynowy na brwi?

Olejek rycynowy można zakupić w każdej aptece – kosztuje on zaledwie kilka złotych! Jest to produkt wyjątkowo wydajny, więc jedna buteleczka wystarczy na długi czas. Warto aplikować go dwa razy dziennie (rano i wieczorem). Przydatna może okazać się wyczyszczona szczoteczka od tuszu do rzęs. Pierwszym krokiem jest usunięcie z brwi wszelkich zanieczyszczeń. Po ich osuszeniu można przystąpić do nałożenia olejku. Nie należy przesadzać z jego ilością – więcej wcale nie znaczy lepiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *