Materiały Partnera

Sprzęt do gabinetu kosmetycznego – co powinien Ci zapewnić dystrybutor?

Zapewne codziennie robisz zakupy w supermarkecie. Pracownik sklepu kasuje Twoje produkty, Ty je pakujesz, a słowa, które w tym czasie padają to zdawkowe „dzień dobry”, „dziękuję” i „do widzenia”. Jednak kiedy kupujesz sprzęt do gabinet kosmetycznego, w który inwestujesz niemałą sumę, masz prawo wymagać od sprzedawcy znacznie więcej. Jako przedstawiciele dwóch biznesów stajecie się partnerami w interesach. Czego powinno się oczekiwać od dystrybutora urządzeń niezbędnych w Twojej firmie?

Sprzęt do gabinetu kosmetycznego – znajdź dobrego doradcę

Powodzenie w branży beauty jest w ogromnym stopniu uzależnione od tego, czy wybierzesz odpowiedni sprzęt do gabinetu kosmetycznego. Dystrybutor z prawdziwego zdarzenia nie będzie chciał po prostu sprzedać Ci najnowszego urządzenia, które ma na stanie. Będzie raczej dążył do zaproponowania optymalnego rozwiązania, na którym obie strony zyskają. Przeanalizujcie wspólnie potrzeby Twojej grupy docelowej i na tej podstawie wybierz maszyny.

Sprzęt do gabinetu kosmetycznego – zapytaj o gwarancję

Musisz mieć świadomość, że problemów technicznych najprawdopodobniej nie unikniesz. Jednak to, jak duże straty wynikną z odwołanych zabiegów, zależne będzie od warunków gwarancji. Co z tego, że odzyskasz pieniądze za niesprawny sprzęt, jeśli mimo wszystko ucierpi reputacja salonu, a część klientów pójdzie do konkurencji? Tak naprawdę potrzebny jest Ci w takiej sytuacji prężnie działający serwis gwarancyjny, który szybko zajmie się usterką. Dystrybutor powinien zapewnić Ci do niego dostęp.

Sprzęt do gabinetu kosmetycznego – coś więcej niż instrukcja obsługi

Partnerstwo biznesowe nie kończy się na podpisaniu umowy, nawet jeśli jest korzystna dla obojga. Dystrybutor powinien zadbać o to, żebyś wiedział jak korzystać ze swojego sprzętu do gabinetu kosmetycznego. Sama instrukcja obsługi to marny przewodnik. Tutaj https://profi-med.eu/urzadzenia/ można znaleźć firmę, która każdemu nabywcy daje możliwość odbycia kursu z kosmetologiem. Po szkoleniu można także zadawać pytania na infolinii dla klientów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *