Materiały Partnera

Stolik drewniany na zamówienie – stwórz własny mebel i zaimponuj gościom

Drewno to surowiec, dla którego we wnętrzu można znaleźć wiele zastosowań. Sprawdza się jako materiał na dekoracje, elementy wykończenia domu czy praktyczne meble. Dlatego też stolik drewniany na zamówienie może być eleganckim i stylowym dodatkiem do naszego salonu, który zarazem okaże się niezwykle funkcjonalny. Jeśli jednak zależy nam na uzyskaniu jak najlepszego efektu estetycznego oraz dostosowaniu mebla do wnętrza, powinniśmy przede wszystkim postawić na produkt spersonalizowany. Jak możemy stworzyć swój własny stół bez znajomości stolarskiego rzemiosła i dlaczego warto? Odpowiedzi kryją się w poniższym tekście.

Stolik drewniany na zamówienie – unikalne jest modne

Przemysł meblarski w dużej mierze rozwinął się dzięki produkcji masowej. Salony meblowe są pełne produktów, które jednak często wytwarza się od szablonu. Nie wyróżniają się one praktycznie niczym konkretnym. Dlatego też coraz większą uwagę zwraca się na unikalne produkty wykonane na zamówienie, takie jak stolik drewniany prosto z renomowanej stolarni. Mebel, któremu nadaliśmy odrobinę indywidualnego charakteru, angażując się w projekt, będzie dużo bardziej wartościowy niż kolejny gotowy stolik ze sklepu. Chociaż na wykonanie będzie trzeba trochę poczekać, to jednak efekt końcowy po zrealizowaniu zamówienia i zachwyt naszych gości, powinien nam to wynagrodzić.

Stolik drewniany na zamówienie – jakie masz opcje?

W jaki sposób możemy wpłynąć na projekt naszego stolika drewnianego robionego na zamówienie? To zależeć będzie od fachowca, do którego się udamy. Niektórzy przyjmą nasze wytyczne i pokażą nam wstępny szkic, do którego potem jeszcze mogą wprowadzić poprawki, jeśli coś nie będzie nam odpowiadać. Ciekawą opcję oferuje natomiast Stolywood https://stolywood.pl/kategoria/stoly-i-stoliki/stoliki/. Możemy wybrać sobie jeden z dostępnych modeli stolików, a następnie korzystając z konfiguratora, zmodyfikować go, tak jak nam się podoba. Ustawiamy sobie wymiary, wybieramy gatunek drewna i jedną z czterech opcji wykończenia, a na podglądzie możemy zobaczyć, jak mebel będzie się prezentował.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *